• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Матеріально - технічне забезпечення закладу освіти

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Бендзарівський ліцей імені Т. П. Боднар розміщений в типовій

двохповерховій будівлі 1988 року побудови, загальною площею 1750,3 м2, проектна

потужність установи – 350 учнів.

Заклад розташований за адресою: село Бендзарі, Подільського району, Одеської області. Школа знаходиться у комунальній власності. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну. Середня наповнюваність класів по школі складає 15 учнів.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення Балтської міської ради Одеської області від 05.07.2022 року

№ 940-VІІІ « Про зміну найменування Бендзарівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів імені Т. П. Боднар Балтської міської ради Одеської області в зв'язку з перепрофілюванням

( зміною типу) закладу освіти ».

Територія закладу становить 1,2775 га, частково огороджена та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням, огорожена, утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні 4 класних кімнат та 10 навчальних кабінетів, 1 спортивна зала, їдальня на 75 посадочних місць, 1 майстерня з трудового навчання (майстерня обслуговуючої праці, слюсарна майстерня, столярна майстерня), спортивний майданчик. Загальна площа спортивного майданчика складає 3531 м2.

У закладі наявні:

4 кабінети для початкових класів;

2 кабінети української мови та літератури;

1 кабінет зарубіжної літератури;

1 кабінет математики;

1 кабінети іноземної мови;

1 кабінети історії ;

1 кабінет географії;

1 кабінет біології;

1 кабінет інформатики

Навчальний заклад має кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет психолога та соціального педагога, медичний пункт, кабінет директора, 1 кабінет заступника директора, кабінет педагогів-організаторів, біології, математики, історії, української мови та літератури, фізичної культури, іноземної мови; 2 приміщення технічного персоналу, гардероб, дві роздягальні для учнів на уроках з фізичної культури. Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах, шафами у кожному навчальному кабінеті, класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.
У закладі працює один кабінет інформатики. 9 комп’ютерів, 6 ноутбуків знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

Кабінет інформатики відповідає вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. № 9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407

( є доступ до електронних підручників)

Члени адміністрації використовують 1 сучасний комп’ютер. Крім того, 6 комп’ютерів установлено в навчальних кабінетах.

Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою відображено в таблиці:

1.

Усього ПК у закладі

13

Із них:

Робочі місця учнів в кабінеті інформатики

9

Робоче місце учителя інформатики

1

Робочі місця адміністрації

1

Робочі місця учителів – предметників, психолога, педагога-організатора

Читальний зал бібліотеки

2.

Принтери

4

3.

Сканери та БФП (принтер+сканер+ксерокс)

4.

Інтерактивні комплекси (інтерактивна дошка, проектор)

3

5.

Локальна мережа

50%

6.

ПК, що підключені до мережі Інтернет

9

7.

Кількість учнів на один ПК в кабінетах інформатики

1

8.

Кількість учнів на один ПК в закладі

10

9.

Проектори

3

Доступ закладу до мережі Інтернет надається зі швидкістю 20 Мбіт/с.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти, міським методичним кабінетом, іншими загальноосвітніми закладами.

Електронна адреса закладу: bendzarischool@ukr.net

Сайт закладу: http://www.bendzary-school.edukit.od.ua/

Основними напрямками діяльності Бендзарівського ліцею імені Т. П. Боднар в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення школи; підвищення компетентності вчителів і учнів в області сучасних інформаційних технологій; інформатизація навчально-виховного процесу в школі; моніторинг якості освіти; розширення локальної мережі школи, участь в інтернет - проектах; електронний документообіг; використання інформаційних технологій в освітній статистичній звітності.

Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого в Міністерстві юстиції україни 10 листопада 2020 року за № 1111/35394, в них створені необхідні умови для занять. Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів.

На першому поверсі закладу розміщено:

Державна символіка України

Стенд « Усяка школа славиться не числом, а справою своїх учнів.»

Стенди « Обов‘язки дитини». Права дитини»

Стенд « Життя школи»

Куточок з охорони праці

Куточок « Готуємось до ДПА та ЗНО»

Куточок пожежної безпеки, куточок протидії булінгу, техніка безпеки у заклдаі під час воєнного стану.

Стенд для учнів і батьків 1 – 4 класів « У дружньому колі»

На другому поверсі закладу розміщено:

Профорієнтаційний куточок для учнів

Виставка учнівських робіт « Україна очима дітей»

Куточок пожежної безпеки

На достатньому рівні оформлені інформаційні стенди в учительській.
У закладі працює бібліотека, яка в своєму складі має читальну залу, кімнати видачі та зберігання літератури. Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.09.2020 року нараховує 7247 екземпляр. У тому числі підручники усього - 2171:

Для 1 – 4 класів – 487

5 – 9 класів – 1218

10 – 11 класів - 466

Мовний склад основного бібліотечного фонду:

книги українською мовою – 95%;

книги російською мовою – 5 %;

книги англійською мовою – 5%;

Забезпечення учнів підручниками складає 90%.

Зазначена навчально-методична та довідкова література використовується за призначенням.

У закладі є 2 внутрішніх туалетів загальною площею 5,6 м2. (2 кабінки для дівчат, 2 кабінки для хлопців). Якість ремонту вбиралень – достатня.

В школі проведено велику організаторську роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів, їдальні, влучно підібрано кольорову гаму. В закладі чітко простежується єдиний підхід до оформлення всього приміщення школи.

Будівля та майно закладу належить до комунальної власності територіальної громади міста Балта.

Кiлькiсть переглядiв: 177

Коментарi